+90 312 395 14 50
KLİSEF KLİMA
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI
1. DIŞ HAVA PANJURU

Havalandırma sistemlerinde, dış ortama açılan üfleme ve emiş taraflarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Özel haddelenmiş ekstrüzyon yöntemi ile alüminyum profilden imal edilmektedir. Dış ortamdan kanal sistemine yabancı maddelerin girmesini önlemek amacıyla panjur arkasına tel ilavesi yapılmakta olup, kanat yapısından dolayı kanal içerisine yağmur sularının girmesini önlemektedir. Malzeme istenilen renkte elektrostatik toz boya ile boyanır, istenilmesi durumunda eloksal kaplama yapılmaktadır.

 

2. İNCE KANATLI PANJUR

Kanal ağızlarına veya duvar montajı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Dar kanatlıdırlar, arkasında bulunan kafes dış ortamdan kanal sistemine hava ile uçuşan büyük parçacıkların ve hayvanların girmesini engeller. Kanat yapısı kanal içine yağmur sularının girişini önlemektedir. Alüminyum ekstrüzyon profilden üretilmektedir.

3. EĞRİSEL KANATLI PANJUR

Kanal ağızları veya duvar montajı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Eğrisel kesitli ve dar kanatlıdırlar. Arkasında bulunan kafes dış ortamdan kanal sistemine hava ile uçuşan büyük parçacıkların ve hayvanların girmesini engeller. Kanat kanal içine yağmur sularının girişini önlemektedir. Alüminyum ekstrüzyon profilden üretilmektedir. 

4. KAPI PANJURU

Kapı panjurları, kapı içlerinden hava transferlerini gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmışlardır. Kanat grubu bir cepheden bakıldığında diğer taraf görünmeyecek biçimde yerleştirilmiştir. Karşılık çerçevesi kullanılarak minimum 40 mm kalınlığındaki kapılara uygulanabilirler. Karanlık oda uygulamalarında, ışığın yansıyarak geçmesini önlemek için 2 sıralı olarak kullanılırlar. Alüminyum ekstrüzyon profilden üretilmektedir.

 

5. AYARLANABİLİR KANATLI PANJUR

Ayarlanabilir kanatlı panjurlar, dış ortama açılan duvar montajı uygulamalarında, mekânın iç tarafında kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Banyo panjuru olarak da tanımlanmaktadır. Eğrisel kesitli ve ayarlanabilir kanatlıdırlar. Arkasında bulunan kafes dış ortamdan içeriye hava ile uçuşan büyük parçacıkların ve hayvanların girmesini engeller. Alüminyum ekstrüzyon profilden üretilmektedir. 

 

6. KUM TUTUCU PANJUR 

Kum tutucu panjurlar, toz ve kumun yoğun olduğu ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek kapasiteli parçacık tutma özelliklidirler. Düşey olarak ve şaşırtmalı biçimde yerleştirilen tutucu kanatlara sahiptirler. Bakım gerektirmezler. Ürün tabanında parçacık tahliye delikleri bulunmaktadır. Ön filtre olarak tasarlandığında sistemlerde tek başına kullanılması önerilmez. Alüminyum ekstrüzyon profilden üretilmektedir.

 

 

7. AKUSTİK PANJUR 

Akustik panjurlar, iç ortam ile dış ortam arasındaki ses aktarımını azaltmak üzere tasarlanmışlardır. Kanatlarına yerleştirilen ses yutucu malzeme iç ortam ile dış ortam arasındaki ses aktarımını azaltır. Arkasındaki galvaniz kafes tel, hava ile uçuşan büyük parçacıkların ve hayvanların iç ortama girişini engellemektedir. DKP sacdan üretilmektedir. Panjur kanadı çift cidarlıdır. İçteki cidar delikli sacdandır. İki cidar arası 50 kg/m³ yoğunluktaki cam yünü ile doldurulmuştur. Elektrostatik toz boya ile istenilen renge boyanır.

 

 

 ÜRÜN KATALOĞUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ – 

02 Nisan 2022
Panjurlar için yorumlar kapalı
815 kez görüntülendi