+90 312 395 14 50
KLİSEF KLİMA
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI

Hakkımızda

Klisef 2015 yılında kurulmuş olup, şu anda Saracalar Mah. 57. Cadde No : 19 Akyurt /ANKARA ‘da 12.000 m2 kare açık alan ve 5 000 m2 kapalı alanda  80 çalışanlı, mühendis ve teknik kadrodan oluşan yıllık yüzlerce klima santralleri üretim kapasitesine sahip bir firmadır.

  • Profesyonel Üretim
  • Akıllı Çözümler
  • Geniş Teknik Servis Ağı
  • Müşteri Memnuniyeti

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan,faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

 
Vizyonumuz

Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışmak En uygun maliyetler ile cihaz imalatı yapmak Siparişleri zamanında teslim etmek Üst düzey ürün kalitesine ulaşmak Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak Satış sonrası servis hizmet kolaylığını en yüksek seviyeye ulaştırmak Tüm çalışanlar için mutlu ve huzurlu bir ortam yaratmak Hedeflere, beklentilere göre büyüme ve yatırım planlarını yönetmek Satış sonrası servis hizmet kolaylığını en yüksek seviyeye ulaştırmak

Daha Fazla bilgi için