+90 312 395 14 50
KLİSEF KLİMA
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI
1. DAİRESEL DİFÜZÖR 

Tavan uygulamaları için tasarlanmışlardır. Uygulama gereksinimlerine bağlı olarak hava debisini ayarlamak ve hava dağılımını optimize etmek için aksesuarları ile birlikte dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Sabit ve eğri kanatlı yapıdadırlar. Kanat karakteristiği bakımından yatay olarak her yöne atışa uygundurlar. Yüksekliği 4 metreye kadar olan ortamlar için önerilirler. Kanat bloğu yaylı pimlerle çerçeveye monte edilen sökülebilir tiptedir. Bu sayede kanat bloğunun arkasındaki aksesuarlara ulaşılabilmektedir. Çerçeve ve kanatlar alüminyum plakadan sıvama yöntemi ile şekillendirilmektedir.

2. DİSK VALF

Tavan ve duvar uygulamaları için tasarlanmışlardır. Toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Ürün, norm dairesel kanal çaplarına uygun ölçülerde tavan uygulamaları için tasarlanmıştır. Tavana (kanala) bağlı üst parça ve buna ayarlanabilir vidalı mil ile bağlı olan alt parçadan oluşmaktadır. Dış gövdeye bağlı yaylı tırnaklar ile asma tavandaki yuvasına sabitlenir. Ürün, DKP sacdan sıvanarak yapılmış olup, yayları kaplamalı yay çeliğindendir.

3. KARE DİFÜZÖR

Tavan uygulamaları için, yüksekliği 3,5 ila 4 m’ye kadar olan mekanlarda emiş ve üfleme amaçlı kullanılırlar. Kanatların yapısından dolayı, üfleme amaçlı kullanımlarda yatay atışlara uygundur. ‘Coanda etkisi’ yaratmak istenilen durumlarda tavan ile aynı düzlemde monte edilmelidir. Difüzörün çerçevesi ekstrüzyon yöntemi ile imal edilmiş alüminyum profildendir. Kanatlar da alüminyumdan olup; standart olarak 4, istek üzerine 1,2 veya 3 yönlü olarak imal edilmektedir. Hava debisini ayarlamak için çerçeve boğazına damper ilavesi yapılmaktadır.

4. SLOT DİFÜZÖR 

Tavan uygulamaları için tasarlanmıştır. Uygulama gereksinimlerine bağlı olarak hava debisini ayarlamak ve hava dağılımını optimize etmek için aksesuarları ile birlikte dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Kanatları ayarlanabilir yapısından dolayı yatay ya da düşey atışlara uygundurlar. Yüksekliği 4 metreye kadar olan ortamlar için önerilirler. Önerilen sıcaklık farkı +/-10 °C’tır. Ekstrüze alüminyum profilden üretilmektedir.

 

5. SWİRL DİFÜZÖR

Tavan uygulamaları için tasarlanmışlardır. Dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Ayarlanabilir kanatlıdırlar. Kanat karakteristiği bakımından yatay ve düşey atışlara uygundurlar. Yüksekliği 4 m’ye kadar olan ortamlar için önerilirler. Difüzör yüzeyleri mimari tercihlere uygun olarak kare veya dairesel şekilde üretilmektedirler. Difüzör yüzeyi DKP sacdan şekillendirilmektedir. Hava ayar kanatları siyah renkli ‘Propilen CO Polimer’ malzemedendir.

 

 

6. TÜRBÜLANSLI DİFÜZÖR

Yüksek tavan uygulamaları için, yüksekliği en az 3,8 m olan mekanlarda üfleme amaçlı olarak kullanılırlar. Kanatları ayarlanabilir yapısından dolayı, yatay (soğutma) ve düşey (ısıtma) atışlara uygundur. Difüzörün çerçevesi ve kanatları ekstrüzyon yöntemi ile imal edilmiş alüminyum profildendir. Ürün elektrostatik toz boya ile istenilen bir renge boyanmaktadır. Hava debisini ayarlamak için çerçeve boğazına damper ilavesi yapılmaktadır. İstek üzerine iki konumlu veya oransal servomotor konulmaktadır.

 

 ÜRÜN KATALOĞUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ – 

31 Mart 2022
Difizörler için yorumlar kapalı
617 kez görüntülendi