+90 312 395 14 50
KLİSEF KLİMA
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI
MENFEZLER

Menfezler duvar, tavan ve kanal uygulamaları için tasarlanmıştır. Dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Ayarlanabilir kanatlıdırlar, kanat karakteristiği bakımından yatay atışlar için uygundur. ‘Coanda etkisi’ ile istenilen durumlarda tavana yakın monte edilirler. Kanatlar menfez ön yüzünden el ile kolayca ayarlanabilir. Dağıtıcı sistemlerde optimum ve dengeli hava dağılımın yapılabilmesi için aksesuarları ile birlikte kullanılır. Çerçevesi ve kanatları alüminyum ekstrüzyon profilden imal edilmektedir.

 EĞRİSEL KANATLI MENFEZ

Eğrisel kanatlı menfezler, tavan uygulamaları için tasarlanmışlardır. Uygulama gereksinimlerine bağlı olarak hava debisi ayarlamak ve hava dağılımı optimize etmek için kullanılırlar. Sabit yapıdadırlar. Kanat karakteristiği bakımından yatay ve dikey atışlara uygundur. Yüksekliği 4 metreye kadar olan ortamlar için önerilirler. Önerilen sıcaklık farkı +/-10 °C’tır. Havayı 1,2,3, veya 4 yöne atacak şekilde üretilir.

 

DAİRESEL KANAL MENFEZİ

Dairesel kanal uygulamaları için tasarlanmıştır. Dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Ayarlanabilir kanatlıdırlar, kanat karakteristiği bakımından yatay atışlar için uygundur. ‘Coanda etkisi’ ile istenilen durumlarda tavana en fazla 30 cm mesafede monte edilirler. Kanatlar üfleme için 2, emiş için 1 sıralı olarak imal edilmektedir.

 

LİNEER MENFEZ

Lineer menfezler, duvar uygulamaları için tasarlanmışlardır. Dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Sabit kanatlıdırlar. Kanat karakteristiği bakımından duvardan yatay atışlara uygundurlar. Dengeli hava dağılımının yapılması için aksesuarları ile birlikte kullanılırlar. ‘Coanda etkisi’ ile istenilen durumlarda tavana yakın monte edilirler.

 

 

LİNEER YER MENFEZİ

Döşeme uygulamaları için tasarlanmışlardır. Dağıtıcı ve toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Sabit kanatlıdırlar. Çerçeveleri bulunmayıp, döşeme içindeki inşai yuvaya oturtulmalıdırlar. İsteğe bağlı çerçeveli imalat yapılabilir. Dengeli hava dağılımının yapılması için aksesuarları ile birlikte kullanılırlar.

 

KARE PETEK MENFEZ  

Kare petek menfez ortamlar arası hava transferinin gerçekleştirilmesi ve toplayıcı sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sabit kanatlı ve yüksek serbest alanlıdır. Kanatlar arası 12×12 mm²’dir. İstek üzerine menfez arakasına damper ve filtre ilavesi yapılabilir. Çerçeveler ekstrüzyon yöntemi ile üretilen alüminyum profilden mamuldür.

 

 

PERFORE MENFEZ

Tavan ve duvar uygulamaları için tasarlanmıştır. Toplayıcı sistemlerde kullanılırlar. Standart olarak perfore delik çapları 6 mm ve delikler arası mesafe 8 mm olarak üretilir. Perfore menfezi %51’lik alanından hava geçişi sağlanır. Çerçevesi alüminyum ekstrüzyon profilden, göbek levhası ise perfore sacdan imal edilir.

 

 

 

FAN-COİL EMİŞ VE MÜDAHALE KAPAĞI

Fan-coil emiş müdahale kapağı menfezleri, dönüş havası transfer menfezi özelliğinin yanı sıra, fan-coiller için entegre bir müdahale kapağı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Açılan kısımları 12×12 mm boyutlarında karelerden oluşan petek menfezdir. İstek üzerine iç tarafa yıkanabilir sentetik elyaftan hava filtresi konulmaktadır.

 

 

 

 ÜRÜN KATALOĞUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ – 

31 Mart 2022
Menfezler için yorumlar kapalı
739 kez görüntülendi