+90 312 395 14 50
KLİSEF KLİMA
Kampany Spot Alanı Başlığı
Bu alana kampanya ile ilgili detayları kısa bir metin olarak ekleyebilirsiniz.
KAMPANYA DETAYLARI

HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÜNİTELERİ
HASSAS KONTROL ÜNİTELERİ DX BATARYALI

Emibyte serisi hassas klimalar Sistem odaları, Laboratuvarlar, Ups odaları, müzeler, arşiv odaları kütüphaneler gibi özel mahallerde sıcaklık ve nemi hassas şekilde kontrol etmek için kesintisiz çalışmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. 

EMICON teknik departmanı, 40 yıla yakın bir deneyimle yeni EMYBYTE serisi hassas kontrollü klimaların performanslarını hassasiyetlerini verimliklerini kendini yenileyerek tamamen baştan tasarladı.

EMYBYTE serisi Hassas Kontrollü Klimalar geliştirilen mikroişlemci dokunmatik Ekran ara yüzü ile birlikte uzaktan kontrol ve denetimin sağlanmasına olanak tanıdı.

Hassas kontrollü klima üniteleri mükemmel nem ve sıcaklık kontrolü sağlayabilmek için elektrikli ısıtıcılar nemlendirici ve nem alma sistemi ile donatılmışlardır. Sistem odaları yada üksek soğutma yüküne sahip mahaller veya laboratuvarlar kütüphaneler gibi mekanların hassas sıcaklık ve nem kontrolü için tasarlanmıştır.

EMYBYTE serisi aşağı/yukarı veya önden üfleme (opsiyonel olarak plenum ile) seçenekleri için EC fanlı olarak üretilmektedir.

Tüm Emicon ürünleri sertifikalı laboratuvarlarda test edilmektedir.

U Önden emiş ve yukarıdan üfleme
V Alttan emiş ve üstten üfleme
B Arkadan emiş ve üstten üfleme
D Üst emiş ve alttan üfleme

DX
6,1-135 Kw

–  ÜRÜN KATALOĞUMUZ İÇİN TIKLAYINIZ – 

07 Nisan 2022
Hava Soğutmalı Hassas Klimalar için yorumlar kapalı
617 kez görüntülendi